| Daniel_Hira_2001 a întrebat:

Salut tuturor! Am o mare nelamurire in privinta la ce facultate sa ma inscriu maideparte in momentul de fata dupa ce am luat Bacul cu media 8, 60! Sincer, imi doresc mult sa intru la Facultatea de Drept din Iasi unde ar trebuie sa dau un examen destul de urat si nu stiu cum sa ma pregatesc pentru acesta! sad Doresc sfaturi cat mai serioase si mai utile, iar eu la randul meu, voi rasplati!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua

Te sfatuiesc, sa te pui sa inveti, sa iei chiar si meditatii daca, este nevoie, si roaga-te lui Dumnezeu, ca el sa iti dea intelepciune, du-te la examen in numele lui si vei veni biruitor cu un rezultat bun cu ajutorul bunul Dumnezeu, daca te vei increde in el.

O zi buna.

| AlexandraZ16 a răspuns:

Eu zic sa te orienezi si dupa profilul pe care l-ai urma la liceu. Daca ai facut, de ex. mate info, nu ar fi foarte indicat sa dai la drept, zic eu. happy