| StefanOprea a întrebat:

Salut, as avea nevoie de un petic de ochi pentru un costum de pirat, are cineva unul de vanzare? Sau stiti de unde pot cumpara?

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Un petic de piele, si il poti decupa dupa o lentila de ochelari

| StefanOprea explică (pentru express11):

Nu prea ma pricep la chesti din acestea, imi poti da un toturial sau ceva? Sau poate chiar sa il faci tu si sa mi-l trimitilaughing Zic si eu...

| express11 a răspuns (pentru StefanOprea):

Este usor. daca il fac eu te costa 12 ron numai drumul.te poti duce la un cismar si il va face daca-i explici
deci un petec de piele, de marimea unei lentile de ochelari, doua gauri in el pe diagonala, si un elastic negru sa stea pe cap, pe diagonala.

| StefanOprea explică (pentru express11):

Pai, unde locuiesti si as incerca sa il fac singur dar nu prea imi iese, si as vrea sa nu vad nimic prin el cu ochiul acoperit, negru...o sa incerc sa il fac dar mai da-mi detalii despre locul unde locuiesti.

| maria999 a răspuns:

De unde esti? Incearca pe la super-market-uri pe acolo unde sunt chestiile de petrecere.

| StefanOprea explică (pentru maria999):

Sunt din Craiova, nu prea vad sectiunea aceea prin super-marketuri, ce crezi?

| maria999 a răspuns (pentru StefanOprea):

Hm nu stiu ce sa spun ai incercat si prin carrefour, cora astea?

| StefanOprea explică (pentru maria999):

Carrefour? Incerc si acolo nu stiu, tot ce e posibil pentru un petic de pirat. Chiar am nevoie.