| andreeap a întrebat:

HELLO! Se apropie Helloween-ul si la scoala se tine un bal dupa-masa asta. Nu am costum si nici timp sa caut unu prin oras asa ca m-am gandit sa inventez eu un costum. M-am gandit la pirat( sunt fata). Niste colanti negri, cizme negre in picioare, un tricou roz mai lung si in cap o esarfa neagra si probabil pe un petic pe ochi. Ce ziceti? ar arata bine?

Răspuns Câştigător
| PandaGirl a răspuns:

Eu cred ca da.Si ai mai putea sa te faci fata moarta.Iei niste haine mai vechi le tai iti dau cu mov pe la ochi iti faci niste "taieturi" pe fata cu o carioca sau un creion de ochi si gata.

2 răspunsuri:
| Naomitza a răspuns:

Da are dreptatekapetanos ar trebui un tricou mai inchis dar daca ai zis ca esti fata eu iti recomand un tricou rosu sau mov inchiswinking

| barcelonamessi a răspuns:

Cam alt tricou, unul mai inchis decat roz, albastru sau negru