| fear1234567 a întrebat:

as vrea ajutorul vostru nu prea stiu ce jocuri imi merg bine am placa video Ati Mobility Radeon HD 4250 Graphics de 890 mb
Processor AMD Athlon(tm) 2 P360 Dual-Core Processor(2 CPUs)
, 2. 3GHz
2048 RAM
C-am ce jocuri imi merg..si ce ar trebui sa schimb la el casa il imbunatatesc.

Răspuns Câştigător
| mayweather01 a răspuns:

Placa video e buna procesorul e bun. mai baga 2gb de ram. si iti merge cam ce joc vrei tubig grin

| fear1234567 explică (pentru mayweather01):

Ok...ms mult...primesti funda

| fear1234567 explică (pentru mayweather01):

Apropo crezi ca daca ii mai bag 2 gb ram imi merge gta4 sau 5 cand va aparea sau nfs the run ...in fine in mare jocurile astea cu grafica buna?

| mayweather01 a răspuns (pentru fear1234567):

Da. Categoric. o sa-ti mearga bine nu 99 fps sau full HD dar o sa-ti mearga destul de bine.n-o sa ai probleme.

| fear1234567 explică (pentru mayweather01):

Ok

| fear1234567 explică (pentru mayweather01):

Mda am o problema ..am mai bagat 4 gb ram si acolo unde zicea 890 mb acum zice 2938 MB deci de cat e de fapt placa video?