| George1176 a întrebat:

Salut, as vrea sa incep un curs IT pornind de la 0 informatii si as vrea sa stiu ce curs sa fac pentru o angajare rapida. Iar daca aveti informatii despre mai multe cursuri din domeniu ( ce trebui facut, media de salarizare si salariul "junior", cat de greu se gasesc posturile, preturile cursurilor ) nu ma deranjeaza deloc

1 răspuns:
| AG777 a răspuns:

Cel mai la indemana curs este cel de operare pc, acolo inveti bazele pc-ului si cum sa folosesti aplicatiile office, precum si alte detalii de baza care te vor ajuta la locurile de munca, depinde ce anume din it de pasioneaza