| ionutcat a întrebat:

Salut as vrea sami fac o firma de transport persoane romania italia cu fac sa imi atrag clienti

Răspuns Câştigător
| iepurerosu a răspuns:

Faci afise pe foaie si le lipesti prin oras.
faci o reclama la tv
sau un filmulet si il pui pe net
sau faci o gramatda de postare micute gen a5 si le pui in posta la oameni

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

RECLAMA din vb in vb pui anunturi pe toate siteurile si preturi mai jos decat pe piata intr-un an te pui pe picioare, si ce mai conteaza in ziua de azi este sa FI RAPID + ca mai cari un pachet 2-3-4-

| qwen a răspuns:

Faci un site sau o pagina de facebook

| Jipa95 a răspuns (pentru qwen):

Pai si aceea trebuie promovata la greu pentru a avea un numar ninimal de clienti. exclus :/