| Aditza333 a întrebat:

Salut, astazi se implineste o luna de cand am schimbat abonamentul la cosmote, acum am: 1200 minute si 1200 sms-uri in retea cat si 50 minute nationale si internationale. Cand am solicitat sa vad cate mesaje si minute "mi-au intrat in cont" am vazut ca am 2400 minute si tot atatea mesaje. Se raporteaza cumva minutele? Sau este un bonus?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Doar minutele nationale (in limita a 50) se reporteaza. Minutele si sms in retea nu se reporteaza. Este probabil un bonus.

2 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Depinde de tipul de abonament dar cel mai bine ar fi sa intrebi acolowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba la cosmote unde ti-ai facut abonamentul