| Warcraft1995 a întrebat:

Salut, avand in vedere ca avem si oameni priceputi in web as dori sa stiu cam in ce ar consta deschiderea unui site care sa afiseze filme cu link de acest fel http://bestreams.net/4povndop3lns si costul deschiderii unui astfel de site mai ales un host care sa suporte asa ceva avand in vedere ca in vreo 2-4 luni doresc sa am cel putin 5000 unici pe zi iar de SEO va voi ocupa eu. As fi foarte recunoscator daca cineva ma poate ajuta cu cateva informatii
Adica filmul sa fie de pe link-ul acela

1 răspuns:
| 10000573 a răspuns:

Exista platforme pe care poți creea site URI web cu ușurintă și poți posta ce vrei tu pe el
Caută pe google