| iInfinityDarkness a întrebat:

Salut.Azi am cautat urmatoarea intrebare pe google:Cum sa imi albesc dintii.Am vazut raspunsurile la aceasta intrebare cum ca trebuie sa pun bicarbonat de sodiu,sare,menta,otet si alte chestii.Ii adevarat? Daca da,ziceti-mi si mie:Sa amestec aceste ingrediente? Fundaaa! Va rog mult scuzati categoria, dar aceasta ii cea mai cautata laughing.

Răspuns Câştigător
| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Pana acum nu am auzit sa iti albesti dintii cu sare, menta sau otet.Dar cu bicarbonat de sodiu da.Am mai azuti de asa ceva.Dar nu stiu exact cum il poti folosi.

2 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Dar si categoria sanatate este foarte cautata... oricum pentru sanatatea dintilor (nu stiu daca si pentru albire) este bine sa mesteci propolis in stare bruta daca nu esti alergic. Si oricum tine minte ce mi-a spus mie medicul dentist: "degeaba ai dintii foarte albi daca nu sunt sanatosi". Toate bune

Răspuns utilizator avertizat