| Caddyi a întrebat:

/ Buna! Unde scrie pana la ce distanta trimite router-ul semnal? http://www.cel.ro/......300mbps-l/

2 răspunsuri:
| eunumberone a răspuns:

Pai nu scrie nicaieri.dar iti spun ca eu din cate stiu router-ul trimite semnalul pana la o distanta de 50, 100 m

| Caddyi explică (pentru eunumberone):

Nu trimite atat. Am eu un router si trimite doar in apartament. Vreun un router care sa-l conectez la mine si sa trimita pana in blocul vecin. Distant intre blocuri e de cativa metri. Distanta in linie dreapta, de la mine pana in locul unde vreau sa trimita, e de maxim 100 de m.