| anonim_4396 a întrebat:

Cam care este salariul unui medic de pe ambulanta?( adica cel ce da primul ajutor) si nu asistent sau sofer ci medic. Vreau sa stiu cam cat primeste pe luna. Cel mai bun raspuns FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| desisdana a răspuns:

Tocmai am sunat un prieten ca sa zic asa, care lucreaza pe ambulanta si l-am intrebat.la inceput vreo 1000 ron, apoi dupa 15 ani in jur de 3500 ron.a zis ca totul tine de vechime si cat de priceput esti, daca te descurci in cazuri extreme.cei mai multi bani castiga medicii de pe elicopter, undeva la 5000-7000 ron... sper ca te-am ajutat... funda?