| hardy1 a întrebat:

cand maresc videoclipurile pe youtube se vad niste liniute verticale si orizontale transptente dintr-o parte in alta a displayului care formeaza niste patratele si deformeaza imaginea daca te uiti foarte atent
ce sa fac sa dispara?

4 răspunsuri:
| BaRnI_3639 a răspuns:

Instaleaza din nou flash player daca nu merge poate e de la placa video

| inamorata a răspuns:

Cel mai probabil ca nu ai instalat driverul video

| Katia_1778 a răspuns:

Se numesc pixeli. Nu poţi face nimic ca să dispară, ţine de calitatea videoclipului. Încearcă să te uiţi la cele HD. thinking

| maryussimi a răspuns:

Reinstaleaza drivere placi video.Bafta