| Ayame32 a întrebat:

Salut, care furnizor de enegrgie dintre acestia este cel mai ieftin: Enel, Electrica, E.On, CEZ?

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Cei de la Digi Energy au cel mai mic pret al energiei electrice, dar daca nu esti consumator industrial nu o sa simti prea mare diferenta, cativa lei in plus sau in minus la factura.

Cei enumerati de tine practica preturi similare, diferente doar de cativa bani in favoarea Electrica. Bineinteles, depinde si de regiunea in care locuiesti, CEZ si Enel vand mai scump in anumite zone, spre exemplu.