| anonim_4396 a întrebat:

Salut care ma ajuta... am un virus sau ceva nu stiu sincer ce este. uneori cand intru pe ceva site imi da o eroare ce o pot scoate doar daca dau de multe ori refresh. sau uneori mi se inchide singur apare ceva eroare si se restarteaza. care ma poate ajuta va rog
dau funda+vot la restul

2 răspunsuri:
| LoveAgain a răspuns:

Pai poate fi si un virus incearca sa folosesti antivirus daca nu schimba windows-ulwinking

| Rάđü a răspuns:

Ai instalat vreun program de pe net?
Odata cand navigam pe net mi-a aparut deodata o eroare:nu puteţi accesa siteul pentru ca are virusi(ceva de genu)
am dat OK şi apoi mi s-a descarcat automat un program antivirus.
A pornit instalarea singur si dupa aceea nu mai puteam face nimic, am dat un restart si tot la fel. Nu-l puteam sterge pentru ca pornea odata cu windows-ul, si am dat la bara start-executare si am scris,, msconfig'' de acolo poti dezactiva programele care pornesc odata cu windows-ul, am restartat calculatorul şi am dezinstalat programul, dar avea o şmecherie,,, nu puteam scapa de ee decat cumparand programul cu 25 $'' dar oricu dupa aceea am schimbat windows-ul pentru ca programul îmi băgase mulţi viruşi.