| Onutsu a întrebat:

Salut, care ma ajuta sa fac un windows (windows 7 sau windows xp) bootabil pe un cd? sa se deschida automat cand dau restart. etc. id : onutsu_93. va rog frumoshappy

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Mai există o dată acestă întrebare! Ca să booteze de pe dvd, trebuie aranjat din bios să booteze de pe dvd. Se face cu Power ISO sau cu Nero. Celuilalt i-am recomandat să renunțe la Windows pentru un linux. Citește ce i-am scris ăluia, că nu am nici o vină, să scriu de două ori același lucru.