| hatze a întrebat:

mi-am pus windows 7 de un stik, l-am facut bootabil si cand dau restart nu-mi mai apare ca inainte cand insta; am cu cd, ce sa fac ca sa pot instala si windowsul de pe stik ca si cum as avea cd in calculator? ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai setezi din bios cu ce vrei sa bootezi. Pui pe usb nu pe cd.
boot=restart

3 răspunsuri:
| Gagicaru a răspuns:

Copil noob instalezi de pe stick cand nu ai unitate dvd dar nu ii vad rostu

| hatze explică (pentru Gagicaru):

Ai grija cum vorbeti!, deci au nu vreau sa stric dvd-urile asa degeaba, vad cum e windowsul si apoi o sa-l pun pe dvd.

| snkdarian a răspuns:

Cel mai bun mod... faci windowsu bootabil pe Dvd si il instalezi.
Sau intri in bios si motifici sa boteze USB in loc de CD, asta nu ar fi sigur ca iti mere ca conteaza si de bios
Succes!