| alinalinush_1708 a întrebat:

Salut.Care ma puteti ajuta si pe mine intr-o problema? acum vreo 2 zile am scos niste melodii de pe youtube si pe care as vrea sa le copiez pe card.merge sa le copiez dar cand bag cardul nu mi le deschide, dc? programul cu care le deschid eu se numeste VLC.Am incercat ca sa le deschid cu winamp si nu imi merge, dc? astept raspuns

2 răspunsuri:
| Stelian_7432 a răspuns:

Trebuie sa schimbi formatul.pentru asta iti trebuie Any Video Converter din.flv il faci.3gp pentru telefon.bafta http://www.any-video-converter.com/download-avc-free.php

| dragosh69 a răspuns:

Atentie la formatul melodiilor