| anonim_4396 a întrebat:

la laptop nu mi se deschide programul sau aplicatia aceea..nu stiu cum se numeste cu care fac poze la calculator Video Web Camera.Ce sa fac? Exista aplicatii de descarcat? Inainte imi mergea.Si inca ceva,cand deschid Firefox,am pag de start Google,imi tot arata sus conectare si e pagina alba, cateodata merge, iar de multe ori astept mult timp si nimic.Doar de azi imi face asa.am dezinstalat Firefox-ul si l-am escarcat din nou! Face la fel.Ma puteti ajuta cu cele doua probleme?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca nici aplicatiile cu care lucrezi nu stii cum se numesc...ce sa mai discutam! Cele doua probleme sunt de fapt una, si anume windows-ul busit. Posibil virusi. Asa ca da o scanare cu un antivirus bun (kaspersky, bitdefender, norton) si daca tot nu merge, reinstaleaza windows-ul!

| delia5609 a răspuns (pentru K0sti):

Du-te dracu!

| K0sti a răspuns (pentru delia5609):

Frumoasa educatie! Ce va supara pe voi adevaru! happy

| delia5609 a răspuns:

Marca calculatorului e Packard Bell EasyNote TE Windows 7 home premium 86x