| AnneV a întrebat:

Salut, ce cadou trebuie sai daruiesc prietenei mele cele mai bune? Astept raspuns pina pe data de 9 martie!

Răspuns Câştigător
| onutzza27 a răspuns:

Buna! daca sunteti cele mai bune prietene inseamna ca o cunosti mai bine ca oricine. ai putea sa/i daruiesti un album foto cu pozele voastre...

2 răspunsuri:
| Mioritacris a răspuns:

Daca e cea mai buna prietena a ta cred ca sti ce ii place si cam ce si-ar dori da ca nu, uite niste optiuni:un ursulet de plusi; un bibelou; un set de machiaj; o bluza pe care sa scrie pentru cel mai bun prieten; un animal; un set de parfumuri; un costum si langa unul dintre acestea o felicitare...

| onutzza27 a răspuns (pentru Mioritacris):

Buna! daca sunteti cele mai bune prietene inseamna ca o cunosti mai bine ca oricine. ai putea sa/i daruiesti un album foto cu pozele voastre...

| andreea0140 a răspuns:

Buna! daca te pricepi ii poti face ceva manual, cum ar fi felicitarea. Daca nu ramane cum au zis fetelehappy