| DanieluS1 a întrebat:

Salut, cine se pricepe la treaba aia cu google adsense, sa ma ajute si pe mine mai exact la crearea unui site, sunt dispus sa platesc pana in 6o ron pe un domeniu sau sa platesc lunar 2-3-4 euro, pe rotld imi zicea cineva ca ma costa 2 euro lunar, dar pe site mai zicea si ca trebuie platit la inregistrare 50 usd, asa ca cine stie sa ma ajute si pe mine.

1 răspuns:
| sebywarlord a răspuns:

Ti-am trimis un Private cu idul meu ma bagi in lista si vorbim, te pot ajuta eu cu site-ul.