| kelii122 a întrebat:

Cine stie ceva jocuri pe telefon?

Răspuns Câştigător
| OviD3LDaNieL a răspuns:

Temple run 2, dead trigger 2, CSR Racing, Ninja Fruits... cauta pe google play sunt o gramada de jocuri. happy
Fundita?

5 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Cauta pe Wapdam, emobil, mobile9 funda P.S gasesti ce vrei

| Charmant a răspuns:

Daca ai Android intra pe Google market, daca ai Nokia ai la fel un program care iti furnizeaza jocuri, iar daca ai iphone intra pe app store. Daca nu ai niciunul din cele 3 poti sa-ti pui jocuri prin mobile9, worldvision, wapdam, emobile, go4it..Mai sunt, le gasesti pe GooGle

| GigiManivela a răspuns:

Spune-ne si ce telefon ai...

| Ivan_Larisa_Larik_1985 a răspuns:

Leps world 1, 2, 3, pou, temple run 2, subway surf, dumb ways, panda jump, jetpack joyreide.