| mrvalentin17 a întrebat:

Salut, credeti ca prin casa, ma refer asa pe podea pot fii bacterii periculoase sa mi puna sanatatea in pericol? Ca uitati de exemplu azi am dat din greseala cu piciorul in afurisita usa din sufragerie si mi am atins degetul de la picioare, si n-am dat importanta, credeti ca la chestii de genu trebuie sa dam importanta sau sa nu bagam in seama?

1 răspuns:
| Standt a răspuns:

Sunt mai multe bacterii pe telefon decat pe afurisita aia de usa.