| minix20 a întrebat:

Salut, ma jucam cu un tovaras la mine acasa si a luat ceva de jos din sufragerie de era pe podea de o zi creca si m-a atins pe buze, ceva sa ma ingrijorez?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai, tu esti bine? laughing Sau pui toate intrebarile astea in gluma? Ai intrebat si ce se intampla daca te-a atins prietenul cu bani pe buze, daca te-a atins apa din toaleta si multe altele.De ce tot cauti motive de ingrijorare? Pe ce este fondata aceasta frica?

| Hyperion7 a răspuns:

Nu

| carevaescu a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar eu joc! Noi scăpam bomboane de pe jos, le luam și le mâncam! Aveam 5 ani și nu pățeam nimic! Sunteți fenomenali!

| 1234568807 a răspuns:

Nu am inteles nimic