| MadalinT00 a întrebat:

Credeti in ghicitul in cafea? Azi mi-a ghicit o femeie pe care o cunosc in cafea.Nu era tiganca sau altceva.Chiar credeti in ghicitul in cafea?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu iti ghicesc in mici cu mustar daca vrei. Rezultatul e acelasi

| sierra1 a răspuns:

"Azi mi-a ghicit o femeie pe care o cunosc" - te-a pus pe gânduri sau cum de ai formulat întrebarea acum?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ghicitul se bazeaza pe deductii logice.
Din moment ce o cunosti, evident ca stie cateva lucruri despre tine, poate stie chiar si obiceiuri de-ale tale.
Orice ghicit e doar o probabilitate.

| Începătorul988 a răspuns:

Da mie 1000€ si iti ghicesc toata viata, pe cuvantul meu.

| francut a răspuns:

Bine zice @sierra1. Daca voi va cunoasteti, nu i-a fost greu sa spuna ceva despre tine, chipurile "ghicind". A mai facut si niste presupuneri legate de ceea ce stia si... gata, te-a tulburat.