| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cum pot trimite un colet prin fan courier fara sa imi pun adresa de la domiciliu, iar cel care primeste coletul sa plateasca ramburs ca apoi banii sa mi se vireze in contul bancar? Merge?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca vrei sa dai țeapă. Intrebarea ta nu s-a sters incă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu merge așa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti deoarece ai nevoie de buletin cand trimiti un colet si acolo automat ai adresa si cnp ul asa ca daca vrei sa faci jmecherii politia te va gasi.

| dullcat a răspuns:

Cauta pe siteul lor sau intreaba-i pe Facebook.

| Hyperion7 a răspuns:

Doar pentru faptul că încerci să scapi de cei de la ANAF trebuie sa ai in vedere că banii primiți de la ei pe card sunt mai vizibili așa.
Așa că oricum o dai, daca despre asta e vorba, 0 șanse să nu fii trecut în evidenta celor de la ANAF.
Însă daca doar dorești să faci acest lucru din varii motive, da, se poate, cu condiția să te duci la sediu și să le explici situația în cauză!

| Florian80 a răspuns:

Nu merge asa! Ceea ce vrei tunsa faci se cheama.frauda!

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Mergi la ei la sediu și o sa ți se explice tot. Și da, merge cum vrei tu sa faci. Pupici