| MrLevy97 a întrebat:

Daca sora mea din Italia mi-a rezervat bilete de avion de acolo eu cu ce trebuie sa ma prezint la aeroport? si daca mi-a gresit data expirarii buletinului are ceva?

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

Buna.Trebuie sa te prezinti cu buletinul si cu codul biletului pe care ar fi trebuit sa ti-l dea sora ta.Ar fi trebuit sa schimbi buletinul dar daca nu mai ai timp poti sa explici la aeroport sau sa dai bani mai multi sa iti scoti mai repede, eu zic mai bine sa nu risti cu buletinul expirat. Succes.

| MrLevy97 explică (pentru Monicaツ):

N-am buletinul expirat, expiara in 2015 si sora mea a scris 2021 are cv?

2 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Multumesc pentru fundita. Si scuza-ma, dar eu am inteles ca ti-a expirat deja buletinul big grin daca ti-a gresit data expirarii, nu are nimic, verifica daca esti tu si daca esti major/a. In rest nimic happy