| cristiansonix a întrebat:

Salut, de 2-3 zile nu-mi mai merge netul pe pc ( prin cablu), am sunat la upc si ala de acolo a zis ca poate fi de la placa de retea sau cablu. Asa ca am luat cablu nou, nu merge. Placa de retea poate fi incorporata? De unde sa-mi iau? cum aflu ce placa de retea am?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

E clar de ce te-a aburit ala de la UPC! Se vede cu ochii de care e, incorporata sau nu! Ia vezi pe Google cum arata o placa de retea!

| cristiansonix explică (pentru K0sti):

Am rezolvat.dar iti dau funda ca esti singurul

| K0sti a răspuns (pentru cristiansonix):

Mersi! Care a fost problema?

| cristiansonix explică (pentru K0sti):

Pai avea cablul ceva, mai pe scurt(n-am avut grija de elrolling on the floor) )

| K0sti a răspuns (pentru cristiansonix):

Pai nu ai zis ca ai luat cablu nou?

| cristiansonix explică (pentru K0sti):

Ba da. dar. apoi mi-a mers foarte putin cu asta nou. si dupa n-a mai mers. intr-un final de fapt erau 2 chestii dar meh... era putin deplasata o chestie acolo. si cablu ala era mort