| anonim_4396 a întrebat:

Salut de 2 3 zile simt asa o durere de burta putin spre partea stanga
dar asta de cand am facut niste abdomene
si nu am diaree nimic decat putin simt un disconfort din mijloc mai spre stanga putin
nu prea am simptome din bolile care sunt pe net

6 răspunsuri:
| XxXDanielXxX a răspuns:

Buna eu fac fotbal de vreo 3 ani si stiu exact ce e. Uite tu cand incepi sa faci abdomene trebuie sa iti mentii mereu aceeasi respiratie(sa respiri mereu la aceleasi intervale) ca daca nu o faci se intampla sa ti se puna ceva gen "carcel" ti se contracta muschiul si ramane asa...
MAI DECI MAI PE SCURT TREBUIE SA ITI CONTROLEZI INSPIRATIA SI EXPIRATIA.

| katalinapoofiQpoof a răspuns:

Tu ai menstruatie? daca nu cred ca o sa ti se inceapa

| Ade101 a răspuns:

Mananca supaaa sau daca nu-ti place supa...multe fructe tongue

| Ade101 a răspuns:

A..nu cred ca este fatahee hee

| numaisuntofetita a răspuns:

Nu este nikik sa nu te sperii este de la efort in partea stanga jos este splina si din cauza astea te doare ai facut efort.

| GeorgianEu a răspuns:

Cum sa aiba menstruatie, doar e baiat sau cel putin useru' suna a baiat, ma rog..nu-s motive de ingrijorare asteapta inca 2 zile si vezi daca dispare.