| mrrRobert a întrebat:

Salut, de curând am aflat de la diriginta mea faptul că cu carnetul de note pot beneficia de multe lucruri, precum bilete gratis și altele. Se poate și abonament la autobuz care circulă dintr-o comună până în oraș? Și alte lucruri?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Trebuie sa te interesezi la firma de transport. Unele acorda o reducere elevilor si studentilor dar altele nu.De exemplu sunt sanse mari sa ai o reducere considerabila daca vorbim de orase universitare, pe cand in orasele mici reducerea e mai mica.Firmele private(cum presupun ca este cazul tau) nu sunt asa intelegatoare si majoritatea nu ofera nimic.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Nah