| Alcs a întrebat:

Salut de curand am terminat clasa a-8-a si vreau sa stiu cand trebuie sa mergem la scoala pentru a completa fisele cu optiunile noastre cu licee?

7 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

In perioada 5-8 iulie, mai exact intreaba-ti dirigintele, respectiv diriginta clasei din care ai facut parte.

| Dreamt a răspuns:

Poti sa te uiti in brosura(cred ca ai primit una, daca nu uite-o aici --> http://www.isj.dj.edu.ro/......-2013.pdf. si eu stiam pe 5 iuli e trebuie sa te duci. sper ca te.am ajutat :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5-8 iulie!

| uzitarG a răspuns:

Joi 4 iulie

| mitsufball a răspuns:

Ar fi prefarabil sa o suni pe diriginta ta si sa o intrebi si te va informa exact ora data + locatie. Sper ca te-am ajutat!

| ElenaABC a răspuns:

Dupa ce vin rezultatele de la contestatii.
Cel mai probabil, maine.
Funda?

| AlexandraMiruna a răspuns:

Fiecare scoala merge intr-o zi diferita...eu merg pe 5 iulie la ora 8.oo