| Darkerblack a întrebat:

SUnt in clasa a8-a si as vrea sa stiu daca atunci cand se completeaza fisele cu optiunile liceale apar profilurile de la liceul respectiv sau trebuie sa le scriu eu?thinking

4 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

O sa iti de.a ca un fel de carticica si acolo scrie ex.
Liceul 'ion barbu' profil matematica inormatica cod 115
Liceul 'Ion barbu' profil filologie cod 116
Si asa mai departe in concluzie nu trebuie sa specifici tu prifilul deoarece prin acel cod se intelege ce liceu si ce profil ai ales

| Pasaredenoapte a răspuns:

Pe 3 mai vin cataloagele si la sfarsitul anului completam fisle cu optiunile
.

| Baraboi_Cezara_1998 a răspuns:

Buna! Si eu sunt in clasa a 8-a si procedura e in felul urmator ni se va da niste cataloage cu liceele din oras cu profilurile respective, strada unde se afla liceul, media cu care poti intra si locurile disponibile de elevi.Noi trebuie sa numerotam in ordinea preferintelor profilurile pana ajungem la un numar de 30 de optiuni.Deci da iti apar toate profilurile respective liceului.