| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu prea am crezut cand sa adus vorba de telefoanele ascultate!

Am dat curand comanda de o cartela orange sim free de pe net. Mi sa adus acasa, am activat-o si am avut 10 minute si 10 mesaje in retea. Bun...

Nu am sunat decat un singur numar, un prieten.

Azi ma trezesc cu un mesaj cu o reclama la un salon de masaj, ca daca fac abonament (la salon) primesc 15 minute bonus. Si in mesaj aparea un numar la care sa fac acest demers!

Da nu inteleg de unde are aceasta persoana numarul meu? ce-a care mi-a trimis mesaju, u tot un nr de orange.

Cartela fiind noua. Nu am mai dat numarul altcuiva!

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Si crezi ca nimeni nu poate ghici numarul? Eu baga numere la nimereala si sunamhappy Nu baga in seama decat daca e de la "123" sau "333"

| Dominicc a răspuns:

Stefanel - in mod normal reclamele pe cartela sunt interzise fara acceptul propietarului cartelei.