| xey a întrebat:

Buna,stie cineva cum se instaleasa jocu Subway Surfers? cand dau sa il instalez pe pagina:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo. subwaysurf&hl=en

scrie: You haven't accessed the Google Play Store app ( the white shopping bag app icon) on your device with this email.

stie cineva ce pot face ca sa mi-l instalez? PS. pe tableta
funda

6 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Pai ce tableta ai? Nu pe toate tabletele merg aceleasi jocuri chiar daca sunt pe sistemul Android, probabil tableta ta nu este "compatibila" sa zic asa cu jocul ...Mai sunt jocuri nu te opri doar la astawinking. Succes!

| xey explică (pentru Bizzle):

La niciunul nu a mers, am tableta evolio neura

| Flory1243 a răspuns:

Buna.Dacă până acum tot așteptam să apară un nou Angry Birds, ca să am ce juca pe telefon, epoca păsăricilor nervoase a cam apus, zic imediat și de ce. Cu argumente, domne! Treaba stă cam așa: atunci când mi-am resoftat telefonul, am întrebat scurt și la obiect "Ce joc să-mi instalez în telefon? Vreau unul care să nu aibă 500 de mega și să creeze dependență. Știți vorba aia "Ai grijă ce-ți dorești…"
S-a auzit dintr-un colț Subway Surfers, mi s-a zis că seamănă cu Temple Run, doar că e mult mai mișto. Așa a și fost, dependență mi-am dorit, asta am primit. Pe budă, la metrou, înainte de culcare stau și sar peste vagoane. Da, seamănă cu Temple Run, alergi de nebun printre șine de tren, pe vagoane, prin aer cu jet-pack-ul, fugi de un agent obez și de câinele său, aduni monede, colectezi cutii cu surprize și vezi că au trecut câteva zeci de minute și ai cam amorțit, jucându-te. Ok, e fun, și Temple Run și Angry Birds te captivează la început, dar Subway Surfers ăsta, e mai dat naibilor, ai misiuni zilnice, deci trebuie să te joci cel puțin o dată pe zi, că doar nu vrei să pierzi bonusul (monede sau cutii surpriză) șiii după vreo lună, două, când crezi că te-ai plictisit, PAM, apare un update care schimbă peisajul prin care alergi pe trenuri, pe skate sau prin teniși fermecați. Am jucat prima oara pe fundalul de Crăciun, apoi, după Anul Nou, alergam prin New York, iar de astăzi mă joc prin Rio.

Jocul are 23 de mega, a fost downloadat pe Andorid de vreo 30 de milioane de ori și e gratuit! Mă rog, pentru cei mai pătimași, există in-app purchase pentru mai multe monede care să te ajute să îți cumperi chestii prin joc ori să treci de nivele mai repede. Pentru Android poate fi desărcat de aici, iar pentru iOS de aici. Mai jos sunt câteva screen-shot-uri + un film de prezentare. Ah, pentru că poți să te conectezi cu Facebook-ul, aștept să văd cine mă întrece în clasament, am vreo aproape 800.000 Highscore happy

| xey explică (pentru Flory1243):

Pe mine cu ce ma ajuta asta? stiu cum e jocul, dar nu imi merge sa il instalez

| Flory1243 a răspuns (pentru xey):

O fi problema la tableta ta.Ca altceva nu are ce sa fie

| xey explică (pentru Flory1243):

Nici la prietenul meu nu merge