| erdeyu a întrebat:

Deci de cand mi-am luat iPhone 4 nu stiu sa-mi pun muzica pe telefon. Mi-au zis unii ca trebuie sa-ti apara Devices (exemplu Marian's iPhone sau nu mai stiu ce), eu cand conectez iphone la computer si intru in itunes nu-mi apare Devices. De ce?

4 răspunsuri:
| Andreimachoman a răspuns:

Pt ca nu e original

| MariukaIUBITHA a răspuns:

Trebuie sa iei de pe net itunes si apoi poti

| erdeyu explică:

Si cum imi fac cont pe iTunes? Free desigur.

| abcdefg_6230 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont itunes mai intai. pe urma conectezi iphone'ul la calculator, deschizi itunes si in bara din stanga, unde scrie library, apesi pe music. pe urma te duci sus la file si apesi pe add new file.
cel putin eu asa fac :d. si ca sa fii sigur ca ti-a pus muzica, te duci pe urma tot la file si apesi pe sync iphone.