| Yonutz_Katalin_1995 a întrebat:

Salut, detin o imprimanta HP DESKJET 1050A si cartusele detin urmatoarele nivele: color: aprox. 50%, iar negru: aprox. 5-10%. Problema este ca nu-mi printeaza la negru, iar cartusul se murdareste! Ce pot sa fac, sa il schimb?

1 răspuns:
| RusescuO a răspuns:

Intai scoate-l si stergel usor cu un material care nu lasa scame la partea aia de unde dezlipesti hartia cand cartusul e nou si dupa aceea baga-l inapoi. Daca nu merge schimba-l.