| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Funda. am o imprimanta HP DeskJet J410 1050A cumparata recent si are o problema : cand am cumparat-o printa textul extrem de rapid. atunci avea cartuse originale HP. acum scartaie cand trage hartia si printeaa textul greu. si acum am cartuse HP originale si hartie dreapta dim exact acelasi top de coli care l-am avut cand am cumparat-o. ce sa ii fac ca sa rezolv problema? mentionez ca cartusele au fost reumplute dar cel color printeaza la fel de repede ca si in prima zi.

1 răspuns:
| mrcacadu a răspuns:

Te sfatuiesc sa o duci la un service. Pare sa fie un uzaj mare la mecanismul de role.