| iplayugly a întrebat:

dupa operatia de peritonita la 3 ani inca nu mi s'au topit firele cat dureaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca firele utilizate nu sunt de calitate n-o sa se topeasca in veci. Poate nici nu sunt fire care sa se topeasca. Stiu cazuri. Du-te la medic si stai de vorba cu el sa nu faci alte complicatii. Am un amic care a fost operat de ocluzie intestinala acum cativa ani. I-au spus ca are fire care se topesc, bla, bla. Acum i s-a rupt cusatura operatiei si trebuie sa mearga din nou la chirurg. In Romania nu poti avea incredere prea mare in cadrele medicale, din pacate. Stiu sa intinda mana dupa bani, insa treaba e de mantuiala.