| Denis2017 a întrebat:

eu din niste sxcanduri un ferestrau cuie si un ciocan ce as putea sa construiesc ceva frumos (nu conteaza daca nu e util)o banca? un scaun? am faut foarte multe vreau si altceva
voi ce ati construit?

Răspuns Câştigător
| Lucas_Raj_1986 a răspuns:

Salut Denis.Eu as incerca sa fac un raft pentru incaltaminte, pe care sa -l tin afara, nu in ploaie binenteles. Daca ai si niste smirghel-graspapir-, freca pitin scandurile si apoi da-le cu lac incolor.Osa fie o frumusete.Succes!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa o cusca pentru caine sau pisica