| assdss a întrebat:

Salut fratilor am si eu o intrebare si o rugaminte in acelasi timp imi poate explica sau sa imi zica ce sa fac dc astia de la skype imi tot blocheaza id-ul? azi il fac vorbesc pe el adaug cateva persoane cu care sa vorbesc si poc a doua zi e blocat sau chiar in aceiasi zi dupa 2-3 ore asa imi face incontinu stau vorbesc si dintr-o data ma da afara incerc sa reintru si imi zice ca parola si user incorecta... cred ca in 5 zile mi-am facut 10 id-uri skype. nu stiu ce sa mai fac ...imi poate explica cineva ce se intampla? mentionez ca am avut un id skype o perioada lunga de timp si acum de cateva zile asa patesc non stop nu reusesc sa imi pastrez un id skype mai mult de 24 de ore! mersi mult astept raspuns dau funda dau tot! ca ma dispera prea tare!

2 răspunsuri:
| Miitzuu a răspuns:

Trimite un e-mail la ei in care sa le spui problema si vezi de ce fac asa/ ce sa faci ca sa numai ai probleme

| assdss explică:

Am facut deja asta de cand mi la blocat pe primul. raspusul e ca cica ma dau drept cine nu sunt. nu inteleg cum vine asta hai un skype 2 dar deja e prea de tot