| VIX a întrebat:

Heeeeelp! Nu mai pot scoate filtrul sa-l curat de la masina de spalat, cred ca din cauza calcarului depus. Am o Zanussi si nu mai spala bine. Multumesc.

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Poate ar trebui sa folosesti calgon anticalcar, care e chiar bun, si bunica foloseste, si masina ee e ca noua, nu are nici o problema.Insa pentru a incerca sa cureti ce este inauntru nu stiu daca va ajunge doar calgonul, deci e posivìbil sa ai nevoie de o persoana care se pricepe lalucruri din astea.Doar asa poti fi sigura ca totul va fi bine cu masina de spalat.Bafta