| anonim_4396 a întrebat:

Imi bag cablul de date in telefon. il bag si in PC si-mi spune ca este "conectat la pc" totul bine astept,astept sa se deschisa sa pot lua respectiv baga muzica, poze pe telefon ...si nu mi se deschide.Nu-mi apare nimci desipe telefon scrie incontinuare conectat la pc. Nu stiu de ce! Si vreau sa va zic ca pana acum mi-a mers fara nici o problema ( am Samsung, daca e folositor la ceva)

12 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Daca e Samsung, ii trebuie un program instalat :d ( eu am s5230 si mi-am instalat Samsung new pc studio). cauta programul pe net, ca altfel nu cred ca merge :d

| DieBitch a răspuns (pentru ℓαυяα):

Atunci pana acum de ce a mers fara? dar totusi, imi poti lasa site-ul de unde l-ai luat tu?

| ℓαυяα a răspuns (pentru DieBitch):

Nu stiu. la mine nu a mers fara, de asta ziceam.

http://samsung-new-pc-studio.en.softonic.com/

poate te ajuta programul

| Costy_Maryo_1990 a răspuns (pentru ℓαυяα):

Mersi frumos

| Costy_Maryo_1990 a răspuns (pentru ℓαυяα):

Am s5230 am si eu tel asta

| Costy_Maryo_1990 a răspuns (pentru ℓαυяα):

Da e Samsung 5230 ma poti ajuta si pe mine cu programu ala te rog frumos

| ToxiSun a răspuns:

Buna!
Deci nu pot sa-ti spun ce problema are dar stiu cum sa o repari...Cand il bagi cablul de date odata si nu merge chiar daca el se conecteaza la telefon mai incerci sa il bagi odata si daca tot nu merge repeti actiunea de mei multe ori.O si can scoti cablul il scoti din telefon si il bagi iar ca o sa functioneze...
P.S.Nu depinde de ce telefon ai ca la toate face la fel...Spe ca o sa functioneze si la tine.Mult noroc

| DieBitch a răspuns (pentru ToxiSun):

Am incercat darar dracii in el. Nu vrea ma...

| Costy_Maryo_1990 a răspuns (pentru ToxiSun):

Pai bag cablu de date in tel si in pc da mi se sterge pozele si nustu dc

| Costy_Maryo_1990 a răspuns (pentru ToxiSun):

Pai bag cablu de date in tel si in pc da mi se sterge pozele si nustu dc daca te rog eu frumos poti sa-mi dai si mie programu care trebuie instalat

| Costy_Maryo_1990 a răspuns:

Sall mie nu-mi merge sa descarc pozele din tel in pc cand bag cablu de date in tel si peurma in pc imi dispar pozele

| Costy_Maryo_1990 a răspuns:

Sal ma puteti ajuta si pe mine cand bag cablu de date in pc si in tel Samsung mi se sterge pozele din el