| DieBitch a întrebat:

Imi bag cablul de date in telefon. il bag si in PC si-mi spune ca este "conectat la pc" totul bine astept, astept sa se deschisa sa pot lua respectiv baga muzica, poze pe telefon ...si nu mi se deschide.Nu-mi apare nimci desipe telefon scrie incontinuare conectat la pc. Nu stiu de ce! Si vreau sa va zic ca pana acum mi-a mers fara nici o problema ( am Samsung, daca e folositor la ceva) SCUZATIII CATEGORIAAA!

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Dai la meniu-setari-setari telefon-conexiuni PC - si apoi pune pe "Intreaba la conectare" dupa aceia iesi de la setari si bagi usb-ul (in cazul in care nu stii usb-ul se baga in acelasi loc cu incarcatorul) iti va aparea cand ai bagat usb-ul "Selectati modul USB" iar tu vei selecta " Stocare in masa" iti va aparea pe calculator (de data aceasta) "Removable Disk (Ghappy " acolo vei alege "Open folder to view files " si ai ajuns la cardul de memorie al telefonului. Ca sa bagi poze, melodii, etc vei da Copy-Paste ( de ex vrei sa bagi o melodie, trebuie sa o descarci in calculator, dai copy pe ea si in memoria telefonului paste) si cam atat e.Bafta!

| DieBitch explică (pentru RyGoLeTa):

Nu sunt acasa, cand ajung incerc si daca merge primesti funda!happy

| RyGoLeTa a răspuns (pentru DieBitch):

Ok,incearca si multumesc oricumhappy Bafta!

| RyGoLeTa a răspuns (pentru DieBitch):

Multumesc mult pentru fundita!:*