| Hariboo a întrebat:

Buna happy am un samsung star, si cand bag cablul de date in el "USB" nu imi apar fisierele, nu stiu ce are, nu pot baga muzica pe el sau poze sa scot nu stiu ce are, imi puteti spune va rog ce are? sau daca ati patit la fel, multumesc :*

2 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Cand folosesti conexiunea doar prin usb fara sa folosesti programul,vezi sa fie selectat Mass Storage, iar daca nici asa nu merge, este o problema atunci.Bafta

| georgiana14 a răspuns:

Stiu asa am si eu samsungurile de obicei nu prea merg du-te cu el la un reparator asa face si al meu eu am si Motorola si merge funda?