| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema. sad
Deci am un Alcatel Samsung 201 si atunci cand conectez cablul de date la unitate acesta doar se inarca si nu inteleg dc nu-mi mai apare,, stocare in masa,, imi spune doar ca incarcatorul este conectat, am cautat si pe la partitii dar nu este si nici nu stiu cum sa setez din telefon.

Dau funda [ va rog ajutati-ma sad

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi cer scuze am scris gresit,, Alcatel Samsung 201,, mai am un telefon si am cautat ceva pe net despre el si am ramas cu gandul... Deci telefonul cam asa arata pentru toata lumea. http://www.google.com/......tp?/imgres [ doar ca este alb ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi fortez norocul big grin, mersi pentru sfat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog frumos uitati-va poate ma puteti ajuta sad

| radu75 a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti intai ce telefon ai si poate ca o sa te putem ajuta...ia mai incearca! deci...ce marca e?

| gangstashit a răspuns:

Trebuiesc driverele usb instalate.Cauta driver usb Alcatel. Daca este Alcatel(ca nu inteleg intrebarea ta)

| anonim_4396 explică (pentru gangstashit):

Intrebarea este dc nu se conecteaza?

| anonim_4396 explică (pentru gangstashit):

Este Samsung 543 [ am gresit eu imi cer mii de scuze ]

| anonim_4396 explică (pentru gangstashit):

Mai este o problema nu mi-a dat cd cand l-am conectat a mers direct