| M371n1s7 a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca am voie sa iau produse gen dulciuri de la un magazin oarecare in bagajul de cala la avion? Mersi

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca ai voie, nu este nici o interdictie pentru dulciuri.

| mihai69 a răspuns:

Le poți lua chiar și în buzunare! nu e nicio interdicție la dulciuri (mă rog, la alea solide, că pentru siropuri și dulcețuri se aplică chestia aia cu lichidele la bordul avionului - dar chiar și alea au voie în cală).

| AnonimKjn a răspuns:

Da, nu cred ca este nici o problema