| Maimmai a întrebat:

Imi puteti spune si mie la ce se refera profil economic adica tehnician in activitati economice cu ce meserie pot iesi. sau e o meserie de vitor?

3 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Poti sa urmezi dupa,management, oricum ceva la birou cu siguranta, contabil...sau sa lucrezi la banca...

| Robeert98 a răspuns:

Salut! Eu am doar 13 ani dar iti pot spune ca din profilul economic poti iesi contabil. Eu atat stiu de la mama mea. Sper ca ti-am fost de folos catusi de putinwinking

| freedom14 a răspuns:

Contabil, economist, director,