| Dinara a întrebat:

Salut, imi spune cineva, ați încercat sa cistigati bani online? Chiar se poate asa ceva daca ai17 ani? Vreau un site care chiar e real
Nu videochat!

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lasind vc-ul si joculetzele retarde sau clicaiala, CE STII SA FACI?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

Răspuns utilizator avertizat
| ubox7007 a răspuns:

Web design, dar evident ca trebuie sa stii multe, nu doar sa desenezi un site, ci sa le creezi. Cel mai bine sa te angajezi undeva ca web designer si apoi iti dau aia de lucru, dar poti fi si independent.

| alitzzy a răspuns:

Eu folosesc ClixSense [ http://csl.ink/tHu ] si scot frumos bani de buzunar din el.
Trebuie sa dai click pe reclame sau sa completezi chestionare. E chiar lejer. Îmi platesc adesea comenzile online cu sumele retrase de aici.

| Raprock a răspuns:

Este! Este pentru orice varsta!
Este aplicatia BIG TIME.
Poti face bani jucand niste joculete dragute. Chiar merita si chiar faci bani.

| Mihaela5672 a răspuns:

Poti sa încerci poker online, dar nu te sfătui, rămâi manipulat de acest joc si poti pierde multi bani