| Th3Li0N a întrebat:

Salut imi spuneti va rog cat as putea cere pentru un calculator complet P4 3ghz, video: 128mb, 80gb memorie sata, audio hd, are 2 windowsuri unu xp sp3, si win 7 64bit + MONTIOR fujitu Siemens 16 inch LCD ATAT +tastaturi si mouse si boxe =50lei
Asta a fost primul calculator mai am unu dar ala nu merge habar nu am ce are oare trebuie schimbat windowsu are asa P4 2.8ghz,placa video 64mb, audio HD, memorie 80gb spuneti-mi UN PRET DEOARECE VREAU UN LAPTOP si as vrea sa le vand!

3 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Max500 lei primul si sa zicem to 500 si pentru al 2-lea

| dracu14 a răspuns:

Maxim 700-800 de lei pe amandoua, depinde de ce fraier dai...

| alexutzu189 a răspuns:

400 lei daca unu nu merge