| CosminM98 a întrebat:

Cu cat pot sa vand un calculator cu 768Ram ati radeon 128mb 80gb cu un moditor Philips 107S6? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Este la mana a doua deci scazi un sfert, jumatate din el. Cam asa.
Bafta!

8 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

200 lei

| Sn4k3 a răspuns:

100 lei maxim.

| RaduTN a răspuns:

150 ron

| rgx a răspuns:

Mai bine îl donezi la un muzeu de antichități happynu cred că ți-l va cumpăra nimeni. Dacă alt sistem eu zic să-l dai cuiva care nu are poate se va bucura de el că bani nu îți ei pe el oricum.

| rgx a răspuns (pentru rgx):

*Dacă ai

| AdyColt a răspuns:

Depinde de starea lui si an construcţie.

| AdyColt a răspuns:

Orice obiect desfacut pentru a fi folosit scade valoarea pana la 75-80%, si apoi scade gradual.

| Fanel_Stefanel_Fanel_1996 a răspuns:

100 lei maxim