| mast3r98 a întrebat:

Salut, In aceasta seara perusul meu si-a rupt ciocul la usa cand s-a inchis din cauza curentului.Doar partea de sus este rupa adica de la nari.Am atasat si o poza. Poate sa imi spuna si mie cineva ce ar trebui sa fac? http://tinypic.com/r/2rnvvxs/6

1 răspuns:
| Wolfy5 a răspuns:

eu sincer nu pre vad bine problema in aceasta poza, scuze probabil e devina calcu meu T>T. de ce nu incerci sa te duci la un veterinar el ar trebui sa-ti spuna cel mai bine ce iai putea face ^^ sper ca te-am ajutat cu ceva